Zmniejszenie jąder po testosteronie

Zmniejszenie jąder po testosteronie

Zmniejszenie jąder po testosteronie, czy to możliwe?

Zmniejszenie jąder po testosteronie jest problemem, który znany jest głównie kulturystom jak i amatorom, którzy stosują ten hormon. Zanik jąder po sterydach zauważalny jest jakiś czas po odstawieniu tabletek nie odrazu. A jak wiadomo zmniejszone jądra nie są oznaką ani zdrowia ani seksualności. Tylko zdrowie jądra są wyznacznikiem męskości, to od nich zależy płodność jak i powodzenie w łóżku. Zobacz jak zwalczyć zmniejszenie jąder po testosteronie i zacząć czuć się na nowo jak prawdziwy mężczyzna!

Kurczenie jąder na cyklu lub po sterydach jest wynikiem indywidualnych predyspozycji a także efektem stosowania środków anabolicznych. Podczas długotrwałego stosowania środków anabolicznych i sterydów wysoki poziom androgenów zakłóca funkcjonowanie jąder czego efektem jest ich zmniejszenie. U niektórych mężczyzn mechanizm ten powoduje bezpłodność. Zmniejszenie jąder po testosteronie jest możliwe i może dotyczyć mężczyzn w różnym wieku.

Zmniejszenie jąder po testosteronie

Co na zanik jąder po sterydach? 

Zmniejszone jądra są powodem do nie przespanych nocy i licznych kompleksów. Nie bez powodu ponieważ jak już wspomnieliśmy narząd ten warunkuje płodność i sprawność seksualną. Kiedy zawodzi mężczyzna jest w tarapatach. Na szczęście rynek farmaceutyczny oferuje tabletki, które niwelują kurczenie jąder na cyklu. Mowa tu o preparacie Penihuge, który ma dwukierunkowe działanie. Produkt zwiększa rozmiar jąder oraz pogrubia i powiększa penisa. Co ważne stosowanie go nie powoduje efektów ubocznych ponieważ składem preparatu są tylko naturalne mieszanki ziołowe i ekstrakty roślinne. Jest to dobry sposób na zmniejszone jądra ponieważ wygląd ich szybko wraca do normy, u niektórych nawet już po tygodniu stosowania.

Zmniejszone jądra powodują dyskomfort!

Zmniejszenie jąder po testosteronie

Kurczenie jąder na cyklu jest wielką przeszkodą w uprawianiu seksu. Zanik jąder po sterydach uniemożliwia odbycie aktu seksualnego, gdyż członek nie chce uzyskać odpowiedniej sztywności. Do tego jądra, które są zmniejszone wyglądają mało atrakcyjnie a kobiety zwracają na nie uwagę. Warto jest zacząć coś z tym robić nim problem stanie się poważniejszy i będzie bardziej kłopotliwy!