ACEROLA FORTE

ACEROLA FORTE

WITAMINA C LEWOSKRĘTNA -znaczenie dla ludzkiego organizmu

acerola-forte

Acerola Forte to naturalny suplement diety. Głównym jego składnikiem jest Witamina C lewoskrętna. Acerola inaczej zwana jest wiśnią z Barbados lub Malpigia granatolistna. Jest to niewielkich rozmiarów drzewo, które osiąga do 6 metrów wysokości. W zależności od klimatu kwitnie cały rok bądź okresowo zrzuca liście. Owoce Aceroli pochodzą z wysp karaibskich i Ameryki Środkowej. W Polsce natomiast można kupić ją w postaci tabletek. Acerola Forte jest rekordzistką pod względem zawartości witaminy C. Ma jej około 100 razy więcej niż owoce cytrusowe i ponad 10 razy więcej niż czarna porzeczka.

Funkcje Acerola Forte:images

  • wzmacnia odporność organizmu (zmniejsza ryzyko przeziębienia)
  • odpowiada za funkcjonowanie układu krwionośnego i serca
  • przyśpiesza gojenie ran
  • usuwa wolne rodniki
  • chroni przed nowotworem jelita grubego
  • zmniejsza objawy chorób neurologicznych (stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera)
  • uczestniczy w regeneracji witaminy E
  • wpływa na zachowanie kolagenu.

Kiedy stosować Acerola Forte?

Tabletki Acerola Forte stosuje się w stanach przeziębienia, grypy i kataru. Można ją brać takżeACEROLA FORTE systematycznie w celu zapobiegania przed chorobą. Duża dawka witaminy C, którą ma acerola ułatwia szybki powrót do zdrowia. Tabletki stosuje się także w chwilach osłabienia, wyczerpania, zmęczenia.

Dawkowanie Acerola Forte

Zaleca się przyjmować dwie kapsułki dziennie przed lub po posiłku popijając szklanką wody. Systematyczne stosowanie Acerola Forte zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby. Witamina C to skuteczny lek na przeziębienie. Naukowo potwierdzone jest, że stosowanie kwasu askorbinowego podczas choroby przynosi oczekiwane efekty.

Gdzie kupić Acerola Forte?

Acerola Forte to suplement diety, który można nabyć na stronie producenta, aby kupić ją najtaniej. Zobacz stronę producenta: Acerola Forte producent. Acerola Forte to duże opakowanie, które zawiera 120 kapsułek naturalnej witaminy C. Przy systematycznym stosowaniu aceroli, jedno opakowanie wystarcza na około dwa miesiące stosowania. Uwzględniając niską cenę opakowania aceroli warto jest się zastanowić nad jej zakupem. Witamina C powinna znaleźć się u każdego w domowej apteczce.