Caffeine 400 Power

Caffeine 400 Power to energia potrzebna do działania!

Caffeine 400 Power

Caffeine 400 Power to naturalny preparat o właściwościach pobudzających. Jest jednym z najbogatszych źródeł kofeiny. Zawarta w suplemencie diety duża dawka kofeiny działa mobilizująco na organizm. Stosowanie tych tabletek pobudza organizm do wytężonych ćwiczeń, do lepszej pracy w okresie spadku dobrego samopoczucia.

 POBUDZENIE, WYTRZYMAŁOŚĆ, KONCENTRACJA

Unikalna formuła Caffeine 400 Power przyczynia się do poprawy możliwości wysiłkowych u trenujących amatorsko jak i u intensywnie trenujących sportowców różnych dyscyplin. Jeżeli więc czujesz się zmęczony natłokiem obowiązków a przed Tobą jeszcze długi i wyczerpujący trening, którego nie chcesz pominąć – Caffeine 400 Power jest w sam raz dla Ciebie.

DLA KOGO JESZCZE CAFFEINE 400 POWER?

Pobudzenie

Poza powszechnym zastosowaniem kofeiny w sporcie, tabletki te polecane są jako źródło energii dla kierowców w momencie pojawienia się pierwszych oznak zmęczenia. Długa podróż, złe warunki pogodowe, szaruga powodują u kierowców wzmożoną senność. Do istotnych przyczyn zmęczenia zalicza się także niewyspanie oraz stres. Aby nie przegrać ze zmęczeniem wystarczy sięgnąć po Caffeine 400 Power. 

A może zwyczajnie padasz na nos, choć to dopiero południe? Duża część osób odczuwa spadek formy już nawet mniej więcej o godzinie 13.00. Caffeine 400 Power to sposób na dodanie sobie energii, aby nie tracić czasu na drzemkę.

→ Tabletki z kofeiną – promocyjna cena! ←

JAKA DAWKA KOFEINY?

Caffeine 400 Power zawiera w sobie bezpieczną dawkę kofeiny. Norma zawiera do 400 mg/na dobę. Wynika z tego, że należy przyjmować od 1 do 2 tabletek dziennie w odstępach. W zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu, niektórym wystarcza jedna tabletka dziennie, inni potrzebują przyjąć dwie. Kofeina jest wchłaniana z przewodu pokarmowego, do krwi trafia po około 30 minutach. Czas półtrwania kofeiny w organizmie człowieka waha się na poziomie 4h.

CIEKAWOSTKA

Caffeine 400 Power zawiera w sobie czysty ekstrakt kofeiny – bez zbędnych dodatków. Dla porównania 1 tabletka Caffeine 400 Power to więcej niż:

  • Expresso kawa 50 ml – 50 mg kofeiny;
  • 1 szklanka Mate (Yerba Mate) 150 ml – 25 mg kofeiny;
  • Energy drinks (napoje energetyczne, pobudzające dla sportowców i kierowców).