Pozycja z małym członkiem

Pozycja z małym członkiem – sprawdzona

Pozycja z małym członkiem to propozycja dla Panów, którzy zostali skromnie obdarzeni przez naturę.

Pozycja z małym członkiemSeks w tej pozycji pozwoli Ci czerpać większą radość z seksu. Pozycja nazywa się „nogi do góry”. W trakcie uprawiania seksu z tą pozycją całkowitą dominację ma mężczyzna. To on przejmuje kontrolę, odpowiada za tempo penetracji. Aby to ułatwić mężczyźnie kobieta powinna oprzeć o niego nogi.

W tej pozycji penis nie wypada podczas stosunku, zapewnia odpowiednie tarcie. Kobieta lepiej czuje mężczyznę, jego każde pchnięcia. Mężczyzna może być z siebie bardziej dumny, że sprawił kobiecie odpowiednią radość. Zdjęcie ilustruje tą pozycję: kobieta leży, mężczyzna w pozycji klęczącej. Kobieta może się przytrzymywać dłońmi o nogi mężczyzny.

Zmiana pozycji a może powiększenie członka?

Mały członek jest powodem wielu kompleksów. Z tego powodu wybrana odpowiednia pozycja z małym członkiem nieco urozmaici seks, ale nie zmienia to faktu, że pozostaje on nadal mały. Przecież wygląd penisa też się liczy. Lepiej pokazać się partnerce z dużym penisem niż z tym mniejszych rozmiarów.

Rynek medyczny jest odpowiednio przygotowany na potrzeby mężczyzn i ich problemy. W internecie można kupić tabletki, które powiększają penisa. To rozwiązanie dla mężczyzn, którzy mają penisa o małym rozmiarze.

Tabletki rozszerzają układ zatok, który składa się z trzech ciał jamistych. Dwa ciała jamiste członka oraz jedno ciało jamiste cewki moczowej. Tabletki oddziałują na każde z nich, to przekłada się na powiększenie i pogrubienie penisa. Co ważne zmieniona postać ciał jamistych, czyli pogrubione i powiększone ciała jamiste zostają już na zawsze. Oznacza to, że po skończonej kuracji mężczyzna może cieszyć się nową wielkością penisa już na zawsze.

Obok właściwości powiększających, tabletki podnoszą poziom męskiego hormonu jakim jest testosteron. Większy poziom testosteronu poprawia erekcję oraz jakość nasienia. Stosunek wydłuża się w czasie a wytrysk jest bardziej obfity. Cała kuracja jest bezpieczna dla zdrowia mężczyzny, nie trzeba martwić się o zdrowie.

7 thoughts on “Pozycja z małym członkiem

  1. NAWET NAJLEPSZĄ POZYCJĄ SIĘ NIE NADROBI JAK KTOŚ MA MAŁEGO. WOGÓLE JEST COŚ TAKIEGO JAK POZYCJA Z MAŁYM CZŁONKIEM? POZYCJA NIC NIE ZMIENIA!

  2. ja uwielbiam pozycję klasyczną. Jakie są jeszcze pozycje fajne? czy jak facet ma małego polecacie jakieś pozycje?

Komentarze są wyłączone.