KONIEC Z NADWAGĄ – RAPORT SPECJALNY

               KONIEC Z NADWAGĄ              NAUKOWCY ODKRYLI SPOSÓB NA OTYŁOŚĆ


 

Naukowcy z USA na łamach Medical Raport Express opublikowali artykuł dotyczący przełomu w walce z nadprogramowymi kilogramami. Nikogo nie powinno dziwić zamieszanie wokół tego odkrycia. Otyłość w USA co roku zabija aż 300-400 tys. Amerykanów!!! Znalezienie ratunku w tej sytuacji jest więc priorytetem amerykańskich badań.

 

dr T. Robinson
dr T. Robinson

Już w 2012 roku badania kliniczne pokazały, że substancja ta skutecznie blokuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych obniżając poziom tłuszczu w krwiobiegu. Jest to wynik zakłócania aktywności genów kontrolujących powstawanie nowych komórek tłuszczowych – dodaje dr. T. Robinson na łamach MRE

Substancja, o której tak głośno to Piperyna. Piperyna (z ang. Piperine) oprócz właściwości odchudzających, które są potwierdzone naukowo posiada także właściwości antynowotworowe. Aktualnie prowadzone są badania nad hamowaniem wzrostu komórek nowotworowych, które już dają satysfakcjonujące efekty. Rezultaty badań są na tyle obiecujące, że być może Piperine będzie stosowana w leczeniu szpitalnym.” 

Piperyna to substancja występująca w wierzchniej warstwie owoców czarnego pieprzu. Większość z nas ma, więc z nią do czynienia na co dzień. Rodzi się zatem pytanie dlaczego obfite spożywanie pieprzu nie odchudza? Aby skorzystać z odchudzających właściwości Piperyny konieczne byłoby spożywanie jej w ilościach 120 ziarenek pieprzu każdego dnia. Rozwiązaniem jest zatem odpowiednia suplementacja.

Jednym z najciekawszych suplementów jest Piperine. Piperine to suplement wyprodukowany przez polskiego producenta firmę Healthpharm. Kupując suplement na stronie polskiego producenta mamy gwarancję bezpiecznego produktu stworzonego zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ STRONĘ POLSKIEGO PRODUCENTA PIPERINE

Piperine to suplement zawierający 95% ekstrakt z Piperyny wzbogacony dodatkowo o pieprz cayenne, zieloną herbatę i chrom. Substancje te bardzo mocno wspierają właściwości odchudzające piperyny gwarantując skuteczną i systematyczną utratę zbędnych kilogramów. Składniki zawarte w Piperine są naturalne, pochodzą z nadzorowanych plantacji i co najważniejsze są potwierdzone badaniami wchłanialności.

Piperine piperyna opinie