5 PROSTYCH SPOSOBÓW NA WALKĘ Z PODJADANIEM?

Otyłość została już wpisana na listę chorób cywilizacyjnych w XXI w. Ostatnie badania wykazują, że jedną z głównych przyczyn otyłości jest podjadanie. Jak z nim walczyć gdy zewsząd kuszą nas pyszności a nasza silna wola nie może się oprzeć?

Dzisiejszy styl życia często kłóci się z zasadami zdrowego odżywiania, jemy w pośpiechu, często na mieście lub na szybko w domu wrzucamy coś do mikrofali. Odstępy między posiłkami zazwyczaj są bardzo długie i zapełniamy je słodkimi przekąskami. Wieczornego oglądania filmu nie możemy sobie wyobrazić bez paczki chipsów czy pizzy z podwójnym serem. Kto z nas nie ma takich grzeszków na sumieniu? Jak sobie z tym radzić? Co zrobić, żeby słodkie batoniki jedzone przed komputerem w pracy nie spowodowały konieczności wymiany garderoby na większą?

Po pierwsze

Nie kupuj i nie gromadź w domu słodyczy czy innych produktów, które mogą łatwo stać się przekąskami, a nie dostarczają organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Po drugie

Dużo pij. Jeżeli kusi Cię, żeby coś podjeść wieczorem napij się wody lub ulubionej herbaty – oszukasz w ten sposób żołądek.

Po trzecie

Nie pomijaj żadnego posiłku. Dzięki regularnym posiłkom nie doprowadzisz organizmu to wilczego głodu dzięki czemu łatwiej Ci będzie zapanować na chęcią na coś słodkiego

Po czwarte

Zajmij czymś innym myśli. Jeżeli twoim zwyczajem jest wieczorne podjadanie zastąp go innym. Niech to będzie coś co Cię wciągnie, skupi twoją uwagę, sprawi, że twoje myśli oderwą się od tematu jedzenia np. poczytaj książkę.

Po piąte

Wspomóż się preparatem, który redukuje uczucie głodu. Pamiętaj – To co naturalne jest zawsze najlepsze! Wybierz więc taki, który zawiera błonnik np. Glukomannan 3000. Substancją aktywną Glukomannan 3000 jest rozpuszczalny błonnik, który uzyskuje się z rośliny zwanej Amorphophallus konjac. Jego główne działanie polega na tym, że wypełnia żołądek dając uczucie sytości nawet przez kilka godzin.

glukomannan-x1 pl

Więcej informacji na temat tego preparatu znajdziesz na STRONIE PRODUCENTA.